ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO SMARTFONA

Etui wodoszczelne do telefonu

Opis etui wodoszczelnych

Każdy użytkownik smartfonu dba o niego i chce go chronić. Jednym z takich zagrożeń jest wszechobecna woda. Szkodliwe czynniki jak deszcz czy wilgoć mogą uszkodzić telefon i spowodować duże straty. Jak z nim sobie radzić?

Etui wodoszczelne będzie najlepszym rozwiązaniem. Na rynku jest wiele zwykłych modeli nie oferujących takich właściwości. Często zdarza się, że używamy telefonu na deszczu lub w miejscach o dużej wilgotności - np. kuchnia. Spadające krople mogą dostać się w szczeliny urządzenia i spowodować zwarcie. Takie częste sytuacje, które nie wywołują awarii, to w dłuższym okresie może powodować korozję metalowych części. Ochrona w postaci etui wodoodpornego polega na dopasowaniu odpowiedniej nakładki. Zakrywa ona w szczelny sposób wszystkie otwory i szczeliny, zapewniając równocześnie pełną funkcjonalność.

Estetyczne wykonanie etui to dodatkowa ozdoba. Taki pokrowiec posiada też właściwości ochronne przed upadkiem. Eliminuje także negatywne skutki kurzu i pyłu. Choć są to dodatkowe korzyści i nie zapewniają pełnej ochrony w tym zakresie, to z pewnością nie raz będą przydatne.