ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO SMARTFONA

Etui 2w1 do telefonu

Opis etui 2w1

Na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych etui na telefony dotykowe. Olbrzymi ich wybór znajdziemy przede wszystkim w sklepach internetowych, chociaż istnieją również sklepy stacjonarne specjalizujące się w sprzedaży jedynie case'ów i obudowy na komórki.

Wybierając etui na telefon musimy zastanowić się przede wszystkim nad tym, czy produkt będzie odpowiednio chronił nasz telefon komórkowy. Pod tym względem niepodważalnie etui typu 2w1 przewyższają zwykłe case'y - zarówno te gumowe jak i plastikowe. Nie warto decydować się na obudowę tylko ze względu na jej zachęcający wygląd, jeżeli nie zapewni ona naszej komórce odpowiedniej ochrony.

Etui 2w1 chroni telefon dotykowy w każdej możliwej sytuacji. Komórka jest osłonięta z każdej strony, dlatego w razie upadku nawet z dużej wysokości możemy mieć pewność, że sprzęt nie ulegnie zniszczeniu, obtłuczeniu, ani porysowaniu.

Dodatkowymi zaletami etui 2w1 jest możliwość wykorzystania ich w charakterze portfela, saszetki lub kabury. Nie bez powodu etui takie są czasami określane jako Wallet Case. Niewielkie kieszonki zapewniają niewidoczne miejsce do schowania wartościowego drobiazgu. Ciasne przegródki sprawiają, że właściciel może być pewien, że zawartość nie wypadnie z "portfela" nawet w przypadku nagłego wstrząsu lub upadku.