ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO SMARTFONA
telefon Alcatel 5

Alcatel 5

System operacyjny: Android 8.0 Oreo

Wymiary: 152,35 x 71,1 x 8,45 mm

Rozdzielczość: 720 x 1440 px

Pamięć wbudowana: 32 GB

Pamięć RAM: 3 GB

Aparat: 13 Mpx (tył), 12 Mpx (przód)

Rodzaje etui do telefonu:

Alcatel 5 to jedyny przedstawiciel linii 5, który został oficjalnie zaprezentowany na targach w Barcelonie. Zupełnie nowy i odmieniony model wyróżnia się wyglądem, designem premium oraz funkcjami znanymi w innych wysokiej klasy smartfonach. Styl casual, format panoramicznego obrazu 18:9 o przekątnej 5.7 cala, dzięki wykorzystaniu technologii TLC - spółki matki, i równocześnie lidera rynku wyświetlaczy i TV, boczne niemal minimalne ramki oraz podwójny przedni aparat z dodatkowym sensorem Mpix z szerokątnym obiektywem ma idealnie sprawdzać się przy robieniu grupowych zdjęć oraz pozwoli wykonać niesamowite autoportrety obejmujące trzy razy więcej, niż dotychczas.

Alcatel 5 dzięki opcji Wild automatycznie wykrywa liczbę osób w kadrze i przełącza się między dwoma sensorami. Zaawansowane funkcje fotograficzne, są kolejnym atutem nowoczesnego aparatu, dzięki którym nabywcy zyskają nowe możliwości w uchwyceniu ważnych chwil. Firma TCL Communication postanowiła położyć jeszcze większy nacisk na kwestię bezpieczeństwa smartfona i jego systemu Android, w tym dla telefonu Alcatel 5. Właśnie dlatego, aktualizacje będą systematycznie pojawiać się raz na kwartał, w celu lepszej ochrony smartfona.

Ośmiordzeniowy procesor i szybkie ładowanie baterii, skraca czas uzupełnienia energii o połowę. Rozwiązania które znalazły się w nowym smartfonie, na pewno spodobają się wielbicielom dzielenia się swoimi wrażeniami w social mediach. Alcatel 5, ma wnieść nową interakcję na linii użytkownik - urządzenie. Mowa tutaj o Face Key, czyli autorskim zabezpieczeniu opartym na rozpoznawaniu twarzy. Wystarczy rzucić okiem na telefon, aby się sam odblokował. Dodatkowym innowacyjnym zabezpieczeniem jest umiejscowiony na tylnym panelu czytnik linii papilarnych, co daje bezpieczeństwo, odblokowania ekranu, oraz to, że oprócz użytkownika telefonu nikt nie będzie miał do niego dostępu. Przypisane linie papilarne różnych palców do ulubionych aplikacji, to kolejne rozwiązanie nowoczesnego telefonu, dzięki czemu włączenie ich potrwa zaledwie chwilę.

Metaliczny Czarny i Metaliczny Złoty, to dwie wersje kolorystyczne dostępnego Alcatel 5.

Etui do telefonu Alcatel 5

Alcatel 5, jak każdy inny smartfon wymaga odpowiedniego zabezpieczenia. W tym celu, powstało wiele różnych etui ochronnych, specjalnie dostosowanych do kształtów i wymiarów telefonu. Istnieją pokrowce z okładką w postaci książki, silikonowe bumpery, wodoodporne pokrowce w formie saszetek czy też opaski na ramię, które powinien posiadać każdy aktywny fizycznie użytkownik telefonu.